KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188400

nr 1418 8400

Ruben Heleander

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 17x25cm

Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:16:52

Ruben Heleander

Läs mer om Ruben Heleander